HomeKomernční a tiskové zprávy Vařit může každý! Ale kdo se o vašem kouzlení v kuchyni dozví?

Vařit může každý! Ale kdo se o vašem kouzlení v kuchyni dozví?

Posted in : Komernční a tiskové zprávy, Základní kurz on by : Markéta Kyselá Štítky: ,

Načapete se v jednom kuse s hlavou v lednici (nebo hůř: v hrnci)? Každý druhý člověk se považuje doslova za závisláka na jídle. Není divu, že stravování dlouhodobě bojuje o nejvyšší příčku populárních témat. Vyniknout v moři kuchařských odvážlivců, chlubících se svými výtvory na internetu, je tvrdý oříšek. A co teprve předat světu vaše zkušenosti se speciálním stravovacím režimem? Přitom k úspěchu vás může posunout jednoduchý krůček?

Jídlo, kam se podíváš

Podle společnosti Technorati nás roku 2012 obklopovalo přes 16 tisíc blogů o jídle. Přesně o tři roky později už přes 227 milionů. Kolik stránek se věnuje potravinám dnes, se odborníci neodvažují počítat.

Přesto jídlo spadá do témat, kterým se vyplatí věnovat pozornost. Vždyť zdravá strava představuje klíčový faktor pro osobní pocit štěstí i energie. Pokud věnujete přípravě jídla čas (a rozum), děláte velkou službu vašemu tělu i duši.

Přesto se zdá, že celý západní svět hraje soutěž o nejhorší jídelníček. Například pouze jedna třetina z nás konzumuje doporučenou denní dávku zeleniny. (Statistiky o ovoci by citlivé žaludky nemuseli zkousnout.) A na fast-foodu ujíždíme už od batolecího věku.

Pošlete vaši myšlenku o jídle do světa!

Považujete vzdělávání veřejnosti o důležitosti správného jídelníčku za vaše poslání? Toužíte sdělit světu, jaká životní lekce vás od junk food vymrštila k paleo dietě? Nebo si myslíte, že by se vaši parťáci z posilovny měli dozvědět, po čem si vybudovat svaly jako Rambo?

Video se těší o 1200 % vyššímu sdílení než textové zprávy s obrázky. Bohužel vysoká pořizovací cena editačního softwaru, filmové techniky a výkonného PC řadu lidí zastaví při cestě za úspěchem. Navíc, máte dostatek zkušeností, aby vaše dílo nesmetl proud 500 hodin audiovizuálního materiálu, který proteče každou minutu do YouTube?

Buďte krůček před konkurencí a svěřte digitální marketing do rukou profesionálů. Důvěryhodná česká video produkce nabízí jednotlivcům i podnikům prezentaci jejich myšlenky na míru a v té nejlepší formě, ať už:

  • prodáváte nový potravinový doplněk,
  • poučujete o zdravotních přínosech keto diety,
  • je vaším cílem děsivými animacemi odrazovat od „vysokosacharidovky“,
  • potřebujete legálně vyhladit konkurenční gastropodniky.

Jak chudý filmař k profesionálnímu studiu přišel

Cestovatel Lubomír Novohradský k natáčení přičichl v polních podmínkách Asie. Dnes už má v rukávu řadu poutavých lahůdek jako tuto:

Protože dobrodruh Lubomír objevil ve video produkci svůj šálek kávy, rozhodl se ponořit do filmařiny. Každou informaci z této branže hltal horlivěji než jeho milovanou ovesnou kaši na sladko.

Videostudio Love & Peace Production dnes sestává z týmu profesionálů, kteří si troufnou i na ten největší projekt.

Vaříme výhradně s profesionálními nástroji

S dronem Phantom 4 představíme food festival i váš podnik jako na dlani. Kamera GoPro zachytí atmosféru silvestrovské „žranice“ či jiné pařby. A s Blackmagic Pocket camera 4k budou moci diváci slintat nad detaily vašich domácích muffinů a jiných neřestí. Nebo se propadat hanbou během vaší přednášky o závislosti na cukru.

Lahůdka přesně pro vaše strávníky

Stejně jako neexistuje nejlepší chuť, podle nás neexistuje dokonalé food video. Každý má trochu jiné chuťové buňky. Na některé platí koření zábavy, jiní to rádi ostré a bez obalu; děti se mohou utlouct po slaďoučké animaci,…

Proto vám nevnucujeme naši představu. Pouze radíme, co by se mohlo vyplatit servírovat očím vašeho cílového publika: tak, aby se k vám lidé vraceli, doporučili vás, případně u vás alespoň nechali tučné „dýško“.

Nechte váš blog, web, Youtube channel, produkt, restauraci nebo prostě cokoli vyniknout nad konkurencí.

Stačí kontaktovat naše české studio a sdělit vaši představu, kterou se pokusíme naplnit až po okraj. U každého projektu se lze dohodnout na ceně, která lahodí oběma stranám.

A třešnička na dortu? Pokud najdete na výsledném produktu mouchy (nedejbože plíseň), bez poplatků i remcání vám připravíme novou verzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *