HomeSpeciály Grilování Litinové nádobí SKEPPSHULT koupíte jen jednou

Litinové nádobí SKEPPSHULT koupíte jen jednou

Posted in : Grilování, Komernční a tiskové zprávy, Speciály on by : Jana Plecháčová Štítky: , , , ,

Baví nás dobré jídlo a baví nás vaření. Také nás baví, když připravíme jídlo z kvalitních a čerstvých surovin tak, aby prospívalo našemu zdraví. Ale prospívá našemu zdraví i nádobí, ve kterém potraviny připravujeme? Je na čase vsadit na litinové nádobí vyráběné  tradičními postupy rukodělné výroby!

Seznamte se s litinovým nádobím SKEPPSHULT

V roce 1906 spatřilo světlo světa první švédské litinové nádobí SKEPPSHULT. Je tomu již více než sto let, co dodávají na trh originální litinové nádobí, které je vyráběno tradičními postupy rukodělné výroby. Jako surovina je použita nejkvalitnější litina na světě, vyrobena ze severské železné rudy a švédské oceli. Žádné hliníkové nádobí, které je vyráběno v Číně v milionech kusů nemůže švédskému litinovému nádobí konkurovat. Na pozoru se musíte mít i v případě, kdy zakoupíte nádobí teflonové, nebo titanové. I to je vyrobeno z hliníkové slitiny a opatřeno pouze tenkou umělou povrchovou úpravou. Tato povrchová vrstva se časem opotřebovává a do jídla uvolňuje zdraví škodlivé a nebezpečné látky. Litinové nádobí SKEPPSHULT neobsahuje žádné chemické přísady a je vyrobeno z přísně kontrolovaných surovin. Jedná se o absolutně zdravotně nezávadné produkty. Překvapí vás jistě i další zajímavost. Čím déle a častěji budete litinové nádobí používat, tím lepší vlastnosti bude mít. Litinová pánev nebo litinový pekáč, který si dnes zakoupíte, budou jednou dědit vaše děti a zcela jistě i jejich děti.

Vaření s litinovým nádobím

Vzhledem k tomu, že jste si do vybavení vaší kuchyně pořídili světový originál litinového nádobí, můžete se těšit na vaření s minimem tuku. Už jste ochutnali palačinku, která není nasáklá olejem? Na lívanečníku nebo litinové pánvi ji připravíte snadno a její chuť je nesrovnatelná! Omezení přísunu tuku je jedním ze základních doporučení výživových poradců. Vám ke splnění tohoto doporučení pomůže kvalitní nádobí, na kterém vaříte! Litinové nádobí umí ušetřit i mnoho času, který trávíte v kuchyni. Toto nádobí dokáže snést i velmi vysoké teploty, a proto můžete používat jen jeden kus nádobí, na kterém připravíte pokrm na plotně a ve stejné nádobě jej můžete dát i do trouby na zapékání. Není třeba připravený pokrm na litinové pánvi před pečením přesunout do jiné nádoby. Litinové pánve jsou perfektní k vaření, pečení i grilování a jsou vhodné i pro indukční varné desky. K litinovému nádobí je možné dokoupit i skleněné poklice, které mají držadla rovněž z litiny. Jejich použití v troubě je možné až do 230 stupňů. A milovníky grilování jistě potěší, že k zakoupení je i litinový tál nebo litinové pláty.

Litinové nádobí je skvělou investicí

Znáte pořekadlo, že nejste tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci? Jistě platí i v případě, kdy nakupujete vybavení do své kuchyně. Jak dlouho už se věnujete vaření? Deset nebo patnáct let? Možná i více. Vaření nás provází jistě několik desítek let. Jak často si musíte zakoupit novou pánev, protože ta stávající je už plná škrábanců a její nepřilnavý povrch už dávno neplní svou funkci? Určitě jednou za dva nebo tři roky. Prostým výpočtem získáte odpověď na otázku, kolik vás stojí pánve ve vaší kuchyni. Litinovou pánev koupíte jen jednou! Už nikdy nebudete muset koupit jinou! Vaše počáteční vynaložená investice se vám rychle vrátí a nádobí bude sloužit i další generaci. Určitě v nich budou vařit se stejnou radostí, jako dnes vy. Není to krásná představa, že vaše vnučka jednou upeče výborný koláč na stejném litinovém pekáči, jako příští týden vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat